Cart

  • Alışveriş sepetiniz boş...
  • Müşteri Destek Hattı: +90 216 365 78 84

İnsan Kaynakları


 


İŞE ALIM

 

Çetinkaya olarak 60 yılı aşkın süredir Türkiye’nin ailecek alışveriş yapabilmesi için hizmet veriyoruz. Geçmişten gelen tecrübemiz ve geniş ürün yelpazemiz ile herkese uygun, güvenilir ve mutlu bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlarken Çetinkaya ekibi olarak biz de büyüyoruz. Bugün itibariyle, Genel Müdürlük ve 28 mağazamızla yaklaşık 3.000 kişilik bir aileyiz. Her geçen gün daha da gelişen perakende sektöründe kariyer hedefleyenleri Çetinkaya’ya davet ediyoruz.

 


MAĞAZACILIK


Mağazalarımızda kategori çeşitliliğimize paralel olarak Satış Danışmanı, Reyon Destek, Kasiyer, Depo, Restoran, Market Görevlileri, Reyon ve Kategori Şefliği, Mağaza Müdür Yardımcılığı, Mağaza Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğü olmak üzere pek çok farklı pozisyon bulunuyor. Ayrıca,‘Yönetici Yetiştirme Programı’ ile mağaza yapılanmamız için yeni yöneticiler de yetiştiriliyor. Çetinkaya Ailesi’ne katılmak isterseniz web sayfamızı ziyaret edebilir, sosyal medya hesaplarımızı ve kariyer portallarında yayınlanan ilanlarımızı takip edebilir, ayrıca mağazalarımızda bulunan hızlı başvuru formlarını doldurabilirsiniz. Tüm başvurular ilgili pozisyonun gerekleri çerçevesinde kapsamlı bir şekilde ve Kişisel Verilerin Korunma Kanunu kapsamında gizlilik esasına göre değerlendirilir. Adaylar her pozisyon için belirlenmiş olan yetkinlikler çerçevesinde değerlendirme sürecine dahil olurlar.

Mülakat süreci olumlu ilerleyen adaylar sırasıyla;

*Özgeçmiş incelemesi
*Yetkinlik bazlı mülakat
*Genel yetenek testi
*Kişilik envanteri
*Mesleki yeterlilik testi
*Değerlendirme merkezi uygulamalarından geçer.
 GENEL MÜDÜRLÜK

 

Organize perakende sektörünün dinamizmi, iş hayatımızın temposunu sürekli hareketli kılıyor. Müşterilerimize uygun, güvenilir ve mutlu bir alışveriş deneyimi yaşatabilmek için en önemli yaşam alanlarımız mağazalarımız. Çetinkaya genel müdürlük ekipleri olarak da hedeflerimizin başında mağazalarımızın sürdürülebilir performansını artırmak gelir.

Genel Müdürlükte,

- İnsan Kaynakları Müdürlüğü,
- Bilgi İşlem Müdürlüğü,
- Finans Müdürlüğü,
- Görsel Tasarım Müdürlüğü,
- İdari İşler Müdürlüğü,
- İmalat Müdürlüğü,
- Kategori Müdürlüğü,
- Muhasebe Müdürlüğü,
- Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü,
- Yiyecek İçecek Müdürlüğü bölümleri bulunuyor.

Perakende sektöründe kariyer hedefleyen üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin yanı sıra yüksek lisans öğrencilerine staj imkanı sağlıyoruz. Çetinkaya Ailesi’ne katılmak isterseniz web sayfamızı ziyaret edebilir, sosyal medya hesaplarımızı ve kariyer portallarında yayınlanan ilanlarımızı takip edebilirsiniz. Tüm başvurular ilgili pozisyonun gerekleri çerçevesinde kapsamlı bir şekilde ve Kişisel Verilerin Korunma Kanunu kapsamında gizlilik esasına göre değerlendirilir. Adaylar her pozisyon için belirlenmiş olan yetkinlikler çerçevesinde değerlendirme sürecine dahil olurlar.

Mülakat süreci olumlu ilerleyen adaylar değerlendirme merkezi uygulamalarına dâhil edilir.

*Özgeçmiş incelemesi
*Yetkinlik bazlı mülakat
*Genel yetenek testi
*Kişilik envanteri
*Mesleki yeterlilik testi
*Değerlendirme merkezi uygulaması 

EĞİTİM VE GELİŞİM


Çetinkaya Akademi, çalışanlarımızın iş başı performansına ve kariyer gelişimine katkı sağlayacak eğitim programlarını en verimli şekilde planlamave uygulamayı hedefler. Ailemize yeni katılanlar için hazırladığımız oryantasyon programı, Çetinkaya’nın yapılanması, mağazacılık ve genel müdürlük birimlerinin tanıtımı, iş süreçleri ve özel üretim markalarımızın tanıtımını içerir.

Mağaza çalışanlarımız için planlanan temel eğitim programı ayrıca, hizmet kalitesini artırmaya yönelik bilgi ve beceri eğitimleri ile tekstil eğitimlerini de kapsar. Teknolojik altyapımızın sağladığı imkanlar sayesinde mağaza çalışanlarımızı perakende sektörünün dinamizmine paralel olarak e-eğitimler, videolar ve sunumlarla da sürekli güncel tutuyoruz. 


 

Başvuru için aşağıdaki ilgili logolara tıklayın.